РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняДо Міжнародного дня громадян похилого віку Південно-Західна магістраль організувала для своїх пенсіонерів-залізничників подорож до козацького селища «Мамаєва Слобода»

» гаряча новина  всі новини
4 жовтня 2017

Щорічно в золоту осінню пору керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вшановує тих, хто всі свої сили і знання віддав столичній магістралі.

Святкування Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветеранів дуже важлива подія. Вона вкотре засвідчує підтримку й подяку пенсіонерам¬-залізничникам за те, що вони зробили для наступного покоління.

Чудово, що свято припадає на найбарвистіший період осені, коли все залито різнобарвною аквареллю, і настрій від цієї краси неминуче піднесений. Фарб до цього настрою додають і святкові подарунки від керівництва регіональної філії. Окрім продуктових наборів, Південно-¬Західна ветеранам зробила ще один дарунок — екскурсію. Щоб відпочити від повсякденних турбот і проб¬лем, подарувати приємні хвилини свята і, звичайно ж, отримати заряд гарного настрою на всю осінь, шановних ветеранів запросили у цей день до тихого, живописного місця з національним колоритом – козацьке селище Мамаєва Слобода – острівець автентичної української культури недалеко від центру Києва.

Оазис історії українського життя і побуту, музей «Мамаєва Слобода» переніс гостей на чотири століття назад, в Україну козацьку, з козаками-¬джурами і дивовижними вікнами в будинку священика, що складаються з маленьких круглих скелець. Дуже відрізняється від інших садиба сотника і справж¬ній шинок, де господарем був єврей-крамар. У центрі слободи гості побували в дерев'яній церкві Покрова Пресвятої Богородиці часів Запорізької Січі і Богдана Хмельницького. За двома зарослими очеретом та лататтям озерами оглянули пасіку та водяний млин. Цей традиційний український краєвид доповнювався базарним майданом, управою та козацькою залогою.

Особливо гостей вразили воли, яких тримають в окремому загоні. Вони просто величезні, і роги теж неймовірних розмірів. А ще в парку велика кількість дерев і ставків, свійських тварин, свіжого повітря і почуття спокою. Тут, як ніде в Києві, можна було почути, як співають птахи.

За відгуками, ветерани були раді поринути в історію козацтва. Екскурсія Мамаєвою Слободою не залишила їх байдужими і подарувала багато цікавих відкриттів. Наприклад, Тетяні ЛЕБЕДЬ та Ніні ГЕНДЕЛЬ прийшлася до душі велика гойдалка, на якій, розгойдавшись, співали пісень.

Подякував за подарунок­поїздку Микола ГАВРИЩУК:

«Я народився в селі. Тому тут, у селищі, я відчуваю себе вільно. Такі зустрічі для мене дуже важливі. Побачитися, поспілкуватися з колегами, пожартувати».

Поділилася настроєм і Олена ДАХ:

«Вдячна керівництву залізниці за турботу та підтримку. У нашому віці це дуже важливо. Подобається екскурсія. Поспілкувалися з людьми, помилувалися навколишньою красою. На жаль, у мене це нечасто виходить».

Усі були задоволені та щасливі від уваги, яку їм подарували, подякувавши усім причетним за незабутні привітання та враження, а головне, за можливість зустрітися разом для спілкування.
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05