РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняТравматичне селфі підлітків на вагоні поїзда

» гаряча новина  всі новини
4 серпня 2017

На Хмельниччині 3 серпня о 4 годині ранку двоє молодих людей вирішили зробити селфі, спустившись на дах вагону з пішохідного мосту. У результаті один із хлопців отримав ураження електричним струмом впавши на дах вагону. На щастя хлопець залишився живим. Потерпілого доставлено до опікового центру м. Хмельницький

4 серпня по станції Вишневе, 17-ти річний хлопець з невідомих причин вирішив вилізти на вантажний вагон, в результаті був смертельно травмований електрострумом.

Як свідчить невтішна статистика, підлітки наражають себе на небезпеку, щоб розмістити екстремальне фото в соціальних мережах, тим самим похизувавшись серед друзів. При цьому жоден з тих, хто йде на цей ризик, не розуміє, що номінальна напруга в контактній мережі - 27,5 тисяч Вольт, а шанси вберегти своє здоров’я та життя фактично дорівнюють нулю.

Так, з початку року на об’єктах регіональної філії «Південно-Західна залізниця» травмувалися 14 людей, із них 3 – смертельно. За аналогічний період 2016 року травм зазнали 16 людей, з них 5 – смертельних.

Південно-Західна залізниця намагається всіма силами попередити невиробничий травматизм на своїх об’єктах, передусім підлітків. Залізничники постійно проводять лекції у навчальних закладах, розповсюджують листівки та пам’ятки тощо.

Залізничники вкотре закликають громадян бути обережними, перебуваючи на залізниці, розповідати своїм дітям про небезпеку, яку становить висока напруга ліній електропередач, поїзд, що наближається і таке інше. Лише власна відповідальність та обачність допоможе вберегти життя та здоров’я людини.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05