РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



Регіональна філія « Південно-Західна залізниця» провела другий етап фінальних змагань Х Спартакіади залізничників України

» гаряча новина  всі новини
17 липня 2017

На минулому тижні директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій Бевз, та Голова Дорпрофсожу Орест Логошняк на стадіоні дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відкрили другий етап фінальних змагань Х Спартакіади залізничників України з семи видів спорту а саме - армспорт, гирьовий спорт, настільний теніс, шахи, шашки, міні-футбол та волейбол.

Григорій Анатолійович побажав всім учасникам спортивного азарту та перемоги, а найкращим спортсменам гідно виступити у фіналі змагань які пройдуть в серпні у місті Харків.

У спортивних змаганнях взяли участь усі п'ять дирекцій та управління регіональної філії Південно-Західна залізниця. Спортивну честь захищали найкращі спортсмени-аматори з усіх трудових колективів Столичної магістралі. До речі, багато з них титуловані - кандидати в майстри, спорту, переможці багатьох змагань.




На закритті Х Спартакіади заступник начальника регіональної філії з інфраструктури Роман Йосифович та завідувач відділом соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Володимир Кравченко від керівника філії привітали переможців змагань Х Спартакіади залізничників України та вручили командні кубки і дипломи збірним командам дирекцій, які посіли призові місця.






Усі спортсмени призери отримали медалі, дипломи і грошові винагороди.


За підсумками фінальних змагань у загальнокомандному заліку посіла:


І місце – команда Конотопської дирекції залізничних перевезень – 204 бали




ІІ місце – команда Козятинської дирекції залізничних перевезень – 175 балів




ІІІ місце – команда Жмеринська дирекція залізничних перевезень – 162 бали




Місця у змаганнях розподілилися таким чином


Армреслінг вагова категорія до 70 кг

I місце – Шаповал Сергій - Конотопська дирекція

II місце - Гошко Іван – Коростенська дирекція

III місце – Кучевський Олександр – Козятинська дирекція



Армреслінг вагова категорія до 90 кг

I місце – Лукіянчук Владислав – Козятинська дирекція

II місце – Байличенко Олександр – Київська дирекція

III місце – Буряченко Сергій – Жмеринська дирекція




Армреслінг вагова категорія понад 90 кг

I місце – Нечипорчук Олег – Коростенська дирекція

II місце – Сендзюк Ігор – Жмеринська дирекція

III місце – Черниш Віталій – Київська дирекція


Гирьовий спорт вагова категорія до 70 кг

I місце – Чумаков Олег – Київська дирекція.

II місце – Гапоненко Роман – Конотопська дирекція

IIІ місце – Коваль Михайло – Жмеринська дирекція




Гирьовий спорт вагова категорія до 90 кг

I місце – Герасимчук Дмитро – Козятинська дирекція

II місце – Катерчук Василь – Жмеринська дирекція

III місце – Шершенюк Олександр – Козятинська дирекція


Гирьовий спорт вагова категорія понад 90 кг

I місце – Безпалий Максим – Конотопська дирекція

II місце – Сендзюк Ігор – Жмеринська дирекція

III місце – Логовик Сергій – Конотопська дирекція


Шахи (жінки)

I місце – Проценко Олена – Жмеринська дирекція

II місце – Авдеєва Тетяна – Київська дирекція

III місце – Дарманська Тетяна – Коростенська дирекція




Шахи (чоловіки)

I місце – Янюк Володимир – Козятинська дирекція

II місце – Шаповалов Олександр – Конотопська дирекція

III місце – Ковальов Дмитро – Жмеринська дирекція




Шашки (жінки)

І місце – Власенко Наталія – Коростенська дирекція

ІІ місце – Ткаченко Ганна – Конотопська дирекція

ІІІ місце – Мазур Ірина – Козятинська дирекція



Шашки (чоловіки)

І місце – Шевчук Олександр – Козятинська дирекція

ІІ місце – Судакевич Віктор – команда Управління «Південно-Західної залізниці»

ІІІ місце – Дубник Віталій – Жмеринська дирекція


Настільний теніс (жінки)

I місце – Бондарчук Наталія – Коростенська дирекція

II місце – Маєвська Любов – Козятинська дирекція

III місце – Сурай Ганна – Конотопська дирекція




Настільний теніс (чоловіків)

I місце – Поберій Іван – Козятинська дирекція

II місце – Костенко Олександр – Київська дирекція

III місце – Колесник Іван – Коростенська дирекція




Настільний теніс ( змішані пари)

I місце – Маєвська Любов, Поберій Іван – Козятинська дирекція

II місце – Бондарчук Наталія, Коленик Іван – Коростенська дирекція

III місце – Сурай Ганна , Вовк Сергій – Конотопська дирекція




Міні-футбол

I місце – команда Конотопської дирекції у складі ( Олександр Джур, Юрій Радченко, Сергій Власенко, Роман Харевич, Юрій Манєшкін, Максим Цопа, Ігор Терехов, Дмитро Груша).

II місце – команда збірної управління «Південно-Західної залізниці» у складі ( Максим Коваль, Олександр Литвиненко, Іван Богатирчук, Роман Остапенко, Микола Тодчук, Дмитро Володін, Андрій Герасимець, Андрій Ткаченко.)

III місце – команда Жмеринської у складі ( Дмитро Гороль, Дмитро Баран, Михайло Шаркий, Антон Мельник, Валерій Удовенко, Едуард Слободянюк, Богдан Їжакевич-Рудницький, Ігор Паньков.)




Волейбол

I місце – команда Конотопської дирекції у складі ( Панюта Андрій, Гіріченко Сергій, Калюжний Олександр, Коваленко Віктор, Супрун Антон, Жуков Андрій, Олексій Глумов, Андрій Ткачук).

II місце – команда Київської дирекції у складі (Петро Маліновський, Сергій Іванченко,Руслан Скиданчук, Євгеній Бабич, Сергій Майданович, Дмитро Коваленко, Ігор Матюшенко, Ігор Лебедь).

III місце – команда Козятинської дирекції у складі ( Олександр Грінченко, Михайло Шостак, Євген Клименко, Сергій Ямпольський, Андрій Загоруйко, Олексій Загоруйко, Юрій Туруля, Денис Гончар.)




Всі працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» бажають нашій збірній гідно виступити у фіналі змагань Х Спартакіади залізничників Україні яка пройде у місті Харкові.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05