РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



На Південно-Західній залізниці з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України відзначено кращих працівників

» гаряча новина  всі новини
27 червня 2017

Сьогодні, Директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Григорій БЕВЗ та в.о Голови Дорпрофсожу Олександр ЛОЗКО, з нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України привітали всіх залізничників зі святом, та урочисто вручили відзнаки кращим працівникам залізниці. У своєму вітальному слові Григорій Анатолійович побажав всім затишку у родинах, високих досягнень у роботі, та бути гідними громадянами своєї країни, які разом будують потужну та заможну європейську державу.




За сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України, нагородити Відзнаками від ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Південно-Західна залізниця»:


Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня

КАМІНСЬКУ Ольгу Анатоліївну - чергового по залізничній станції Березань виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ШМАНЕНКА Юрія Анатолійовича - заступника начальника виробничого підрозділу Фастівська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

БОРИСЕНКА Володимира Миколайовича – начальника виробничого підрозділу Сновська дистанція колії регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» II ступеня

РАФАЛЬСЬКОГО Миколу Францевича - старшого диспетчера поїзного виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Знак «Залізнична Слава» І ступеня

БАРАБАША Віталія Миколайовича - першого заступника начальника виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

БУРАВСЬКОГО Володимира Леонідовича - головного інженера виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Знак «Залізнична Слава» II ступеня

ДЕНИСЕНКО Олену Юріївну - заступника начальника служби організації праці, заробітної плати і структур управління регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

РОМАНЮК Ольгу Василівну - начальника фінансово-економічного відділу служби приміських пасажирських перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЧУМАКА Сергія Анатолійовича - головного інженера виробничого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Дарниця регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Годинником від правління ПАТ «Укрзалізниця»

ГАЙЧЕНЮ Володимира Адамовича - інженера лісового господарства 1 категорії виробничого підрозділу Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень регіональної філії «Південно-Західна залізниця

КОВАЛЬЧУКА Олександра Іларіоновича - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 6 розряду виробничого підрозділу ремонтне вагонне депо Жмеринка регіональної філії «Південно-Західна залізниця

СТЕПАНЕНКА Віктора Івановича - електромеханіка дільниці 2 групи виробничого підрозділу Київська дистанція сигналізації та зв'язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ШАМРАЙ Наталію Григорівну - старшого інспектора з кадрів виробничого підрозділу локомотивне депо Дарниця регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник адміністративних служб»

КОТОЛІКОВА Володимира Олексійовича - начальника відділу водопостачання та водовідведення служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЧЕРКЕЗЮКА Дмитра Володимировича - начальника відділу по роботі з органами державної виконавчої служби юридичної служби регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник локомотивного господарства»

КОРНЕЙЧУКА Миколу Васильовича - машиніста-інструктора локомотивних бригад виробничого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник господарства перевезень»

ДВОРСЬКУ Ніну Олексіївну - чергового по вокзалу станції Ніжин виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

КОРЖЕНІВСЬКОГО Леоніда Вікторовича - начальника залізничної станції Жмеринка виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ЛИСЮКА Євгенія Вікторовича - начальника відділу кадрів виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

СТАСЮКА Олександра Григоровича - начальника технічного відділу виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

ШЕШЕНЮ Надію Анатоліївну - начальника залізничної станції Крути виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник пасажирського господарства»

КАРПЕЦЯ Олександра Федоровича - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 6 розряду виробничого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1 регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник господарства електрифікації»

РОДЮКА Олександра Миколайовича - електромеханіка (1 групи) ремонтно-ревізійної дільниці виробничого підрозділу Дарницька дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

Знаком «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці»

Антипенка Віктора Анатолійовича - головного технолога експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Конотоп

Боженка Олександра Миколайовича - першого заступника начальника служби колії

Возненка Олександра Володимировича - начальника технічного відділу служби локомотивного господарства


Знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці»

Грех Тетяну Анатоліївну - диспетчера поїзного Козятинської дирекції залізничних перевезень

Смірнову Наталію Алимівну - начальника відділу діловодства та документального забезпечення господарської служби


Медаллю Південно-Західної залізниці «Кращому працівнику»

Ларіну Тетяну Іванівну - провідного інженера Київської дирекції залізничних перевезень

Мартинюк Тетяну Василівну - начальника виробничо-технічного відділу Вінницької дистанції сигналізації та зв'язку


Знаком «Відмінник Південно-Західної залізниці»

Дядюн Оксану Анатоліївну - начальника відділу майнових і земельних ресурсів Жмеринської дирекції залізничних перевезень

Лебеду Миколу Миколайовича - майстра шляхового дільниці І групи Коростенської дистанції колії

Лєбєдєву Валентину Григорівну - провідного економіста з договірних та претензійних робіт служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд


Почесною грамотою Південно-Західної залізниці

Бартоша Владислава Олександровича - диспетчера старшого (дорожнього) служби перевезень

Большакова Віталія Сергійовича - заступника начальника відділу перевезень Козятинської дирекції залізничних перевезень

Іванченка Миколу Васильовича - начальника Житомирської дистанції колії

Корчкову Ганну Іванівну - інженера з організації та нормування праці 2 категорії служби електропостачання

Марченка Романа Вікторовича - складача поїздів 5 розряду станції Коростень-Подільський Коростенської дирекції залізничних перевезень

Никипорець Ірину Федорівну - провідного юрисконсульта служби локомотивного господарства

Остапенка Миколу Миколайовича - чергового по залізничній станції Березань Київської дирекції залізничних перевезень

Ренкас Людмилу Геннадіївну - начальника відділу кадрів Коростенської дирекції залізничних перевезень

Ткач Катерину Сергіївну - інженера 1 категорії Жмеринської дирекції залізничних перевезень

Цуркана Валерія Володимировича - водія автотранспортних засобів І класу Київського загону воєнізованої охорони


Годинником від начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця»

Ліпецьку Лесю Василівну - інженера-технолога 1 категорії Жмеринської дирекції залізничних перевезень

Кушіля Віктора Леонідовича - слюсаря-ремонтника 6 розряду ремонтного вагонного депо Козятин

Розалевич Тетяну Василівну - чергового по залізничній станції Нові Безрадичі Київської дирекції залізничних перевезень

Стороженко Тетяну Володимирівну - інженера 1 категорії Київської дистанції сигналізації та зв'язку

Бовсунівську Світлану Володимирівну - оператора поста централізації 4 розряду станції Коростень Коростенської дирекції залізничних перевезень

Стратійчука Олександра Васильовича - начальника Козятинської колійної машинної станції

Зеленецьку Ірину Вячеславівну - секретаря локомотивного депо Жмеринка

Колесника Віталія Сергійовича - заступника начальника служби воєнізованої охорони - головного інспектора з пожежного нагляду регіональної філії

Слушного Ігоря Івановича - інженера з організації та нормування праці 2 категорії служби електропостачання


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05