РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЦього літа діти зможуть відпочити в оздоровчих закладах регіональної філії «Південно-Західної залізниці

» гаряча новина  всі новини
12 червня 2017

Влітку 2017 року діти працівників Південно-Західної залізниці відпочиватимуть в оздоровчих таборах «Дубки» та «Зорька».

Кожен заклад прийме по три заїзди на 21 день. Оздоровчий сезон у «Зорьці» розпочинається з 16 червня й триватиме до 6 липня, 2 заїзд триватиме з 9 по 29 липня, 3 заїзд – з 1 серпня по 21 серпня.

У «Дубках» перший заїзд прийматимуть з 16 червня по 6 липня, 2 заїзд – з 8 по 28 липня, 3 заїзд – з 1 по 21 серпня.В оздоровчих таборах до літнього сезону провели ремонтні роботи у житлових корпусах та підсобних приміщеннях, облаштували прилеглі території.
Дитячий оздоровчий табір «Дубки» розташований за 20 км від міста Жмеринка у селі Сербінівці, у гаю, на березі річки Ров. На території табору росте фруктовий сад. Харчування п”ятиразове за комплексним меню. У таборі є медичний пункт, де працює лікар, дві медсестри та молодша медсестра. На території закладу є стадіон та три майданчики, де можна грати в волейбол, піонербол. Також є три тенісних столи, басейн. Про активний відпочинок дітей у «Дубках» дбають кваліфіковані вожаті. У таборі функціонують танцювальний та туристичний гурток, гурток творчого мистецтва.Окрім цього, у «Дубках» працює психолог, який проводить тренінги з тематики здорового способу життя та надає психологічні консультації.

Дитячий оздоровчий табір «Зорька» розташований на хуторі Таранському, в лісному масиві на річці Сейм. Тут організовано п’ятиразове харчування. На території закладу є три спортивні майданчики, чотири тенісних столи, два дитячі майданчики з дитячими будиночками та гойдалками. Наразі триває робота по підбору кваліфікованого персоналу – у закладі працюватимуть вчителі, вихователі та студенти педагогічних університетів.

На території табору є літній кінотеатр, який обладнаний сценою, музичною апаратурою, де також проводяться різноманітні заходи та розваги.сезону у «Зорьці» працюватимуть гуртки образотворчого мистецтва, хореографічного мистецтва, м’якої іграшки і креативного рукоділля, авіаційного моделювання й вокальний. Також на території табору є бібліотека.

Перевезення дітей до оздоровчого табору і у зворотно буде здійснюватися автотранспортним підприємством у супроводі працівників ДАІ.

Особливу увагу при організації оздоровчого сезону буде приділено дітям-сиротам, дітям-інвалідам, дітям з малозабезпечених, багатодітних і неповних сімей, дітям, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків, дітям із сімей загиблих та постраждалих учасників масових акцій громадського протесту під час подій на Майдані Незалежності, дітям, батьки яких загинули, постраждали або беруть безпосередньо участь в антитерористичній операції та забезпеченні її проведення.Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05