РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСвято у дитячому будинку

» гаряча новина  всі новини
2 червня 2017

Вже шостий рік поспіль 1 червня в День захисту дітей вихованці Вінницького обласного спеціалізованого дитячого будинку чекають на подарунки від залізничників.

Привітати їх зі святом приїхав Директор регіональної філії «Південно-Західної залізниці» Бевз Григорій Анатолійович та Начальник Жмеринської дирекції Анатолій Любіні.

В цьому будинку дитини невелика медико-педагогічно-кухарська команда намагається створити родинний затишок для майже 124 дітей-сиріт з обмеженими фізичними можливостями, які позбавлені батьківського піклування. І хоча в нашій державі турбуються про те, щоб здійснилася головна мрія цих малюків - мати маму і тата, для багатьох з них, на жаль, подібні заклади назавжди залишаться єдиною домівкою.

«В Україні велика кількість дітей зростає без батьківської опіки – розповідає Григорій Анатолійович – директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця». - Їм дуже часто не вистачає навіть самого основного уваги та любові. Ми не можемо допомогти всім, однак надавши хоча б невелику допомогу одному дитячому будинку, ми зробимо трохи радісніше і приємніше дитинство декількох сиріт.»

Серед безлічі подарунків, які залізничники привезли дітям були не лише іграшки, але й смачні та корисні продукти харчування, побутова техніка і багато іншого.

Також директор філії від імені всіх працівників та профспілкового комітету управління регіональної філії щиро привітав дітей та вихователів зі святом.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05