РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняСьогодні працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» прийшли на роботу у вишиванках

» гаряча новина  всі новини
18 травня 2017

У Всесвітній день вишиванки, який цього року припав на 18 травня, працівники Південно-Західної залізниці вже традиційно прийшли на роботу в етнічному українському вбранні. У вишиванках сьогодні на робочих місцях Директор філії Григорій Бевз, керівники та працівники служб, працівники дирекцій, депо та інш.. А на Дарницькому, Фастівському вокзалах пасажирів обслуговують усміхнені касири у вишитих сорочках.

Комусь вишиванка дісталась у спадок від бабусі, комусь її вишила мати чи дружина, а хтось вишив її сам, або ж придбав у майстринь. І для кожного з них одягнути сьогодні вишиванку - це віддати шану традиціям, показати свою національну та громадянську позицію, розкрити оточуючим свою духовну свідомість.

Вишивка на одязі — це не тільки красиво, це ще ціла низка вірувань, звичаїв, обрядів українського народу. Вишиті орнаменти - це ще й свого роду обереги, що захищають людину від злих сил.


Колектив регіональної філії «Південно-Західної залізниці»ДорпрофсожСлужба кадрів та соціальної політикиСлужба коліїФинансово-економічна службаСужба організації праці, заробітної плати та структур управлінняСлужба електропостачанняСлужба пасажирських перевезеньСлужба охорони праціСлужба локомотивного господарстваТЧ-4ТЧ-6Моторвагонне депо фастівВЧД-5ВЧД-3ДН-4Станція ЖитомирШЧ-7ШЧ-12ШЧ-6Вокзал КоростеньСлужба локомотивного господарстваПЧ-3РПЦПриміський вокзал ДарницяСтанція НемішаєвеСтанція Київ-ПасажирськийКиївська клінічна лікарня №2 на залізничному транспорті
ДН-5 (Вищиванка вишита своїми руками!)
Станція Бориспіль


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05