РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



Працівниць регіональної філії «Південно-Західна залізниця» відзначено нагородами з нагоди Міжнародного жіночого дня

» гаряча новина  всі новини
6 березня 2017

Сьогодні, в управлінні регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з нагоди Міжнародного жіночого дня - свята жіночості та крас謬, відбулось урочисте нагородження жінок регіональної філії.

Відзнаками від ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вручили в.о. начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Віталій Крючков та голова Дорпрофсожу Орест Логошняк.




Віталій Олегович Крючков особисто вручив нагороди залізничницям, побажав щастя, радості, кохання, миру, впевненості у завтрашньому дні та постійного відчуття весни у серці.




На місцях тих працівниць, які не змогли приїхати до столиці, привітають, вручивши заслужені нагороди, керівники виробничих підрозділів та начальники дирекцій.


З нагоди Міжнародного жіночого дня, за сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в економічний та соціальний розвиток Столичної магістралі, забезпечення потреб населення у перевезенні пасажирів і вантажів, зразкове виконання службових обов’язків та ініціативне відношення до роботи залізничниць нагородити від ПАТ «Укрзалізниця»:


Нагрудним знаком «За заслуги. Укрзалізниця» III ступеня:

МОСКАЛЕНКО Надію Олексіївну - начальника залізничної станції Есмань виробничого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ;

СЛОБОДЯНЮК Олену Вячеславівну - начальника сектору організації праці та заробітної плати виробничого підрозділу Жмеринська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Знаком «Залізнична Слава» IІ ступеня і виплатити:

БОГАЧОВУ Наталію Володимирівну - провідного інженера служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця»;

Миколюк Ларису Василівну - начальника фінансово-економічного відділу виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»


Знаком «Залізнична Слава» III ступеня:

РУДЕНКОВ ікторію Георгіївну - диспетчера з регулювання вагонного парку виробничого підрозділу Козятинська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Годинником від голови правління ПАТ «Укрзалізниця»:

ЖУБІНСЬКУ Антоніну Миколаївну - економіста 1 категорії виробничого підрозділу Коростенська дистанція електропостачання регіональної філії «Південно-Західна залізниця»;

ПАВЛІЧЕНКО Зінаїду Костянтинівну - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту 6 розряду виробничого підрозділу Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник адміністративних служб»:

НЕСТЕРОВУ Ларису Олексіївну - провідного інженера служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд регіональної філії «Південно-Західна залізниця»;

ФЕДОРЕНКО Оксану Володимирівну - начальника відділу матеріалів служби матеріально-технічного забезпечення регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним знаком «Відмінник пасажирського господарства»:

МАЗНІЦЬКУ Катерину Михайлівну - контролера верстатних і слюсарних робіт 5 розряду виробничого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1 регіональної філії «Південно-Західна залізниця»


Нагрудним значком «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці»:

МОСТОВУ Інну Анатоліївну - економіста з планування 1 категорії служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця».



НАГОРОДИТИ від регіональної філії «Південно-Західна залізниця»:


Знаком «За сприяння розвитку Південно-Західної залізниці»:

Гуляєву Любов Іванівну – провідного економіста фінансово-економічної;

Жигун Ольгу Андріївну – оператора станційного технологічного центру оброблення поїзної інформації та перевізних документів залізничної станції Київ-Московський Київської дирекції залізничних перевезень;

Коничеву Ніну Борисівну - маляру 4 розряду пасажирського вагонного депо станції Бахмач;

Цьомку Світлану Григорівну - диспетчера (дорожнього) по роботі з попередженнями служби перевезень.


Медаллю Південно-Західної залізниці «Кращому працівнику»:

Берлізову Ларису Анатоліївну – комірника вокзалу станції Вінниця;

Бойправ Людмилу Петрівну - інженера-технолога 2 категорії Київської дирекції залізничних перевезень;

Борисенко Ларису Олександрівну - диспетчера з регулювання вагонного парку Конотопської дирекції залізничних перевезень;

Долганевич Світлану Анатоліївну - головного бухгалтера Вінницького будівельно-монтажного поїзду;

Мельниченко Галину Петрівну - дефектоскопіста з магнітного контролю 5 розряду експлуатаційного вагонного депо Дарниця;

Протоцьку Любов Геннадіївну - чергового по залізничній станції Козятин-1 постів №1,2,3 Козятинської дирекції залізничних перевезень.


Знаком «Відмінник Південно-Західної залізниці»:

Данильченко Оксану Володимирівну - начальника дільниці 1 групиКиївської дистанції сигналізації та зв'язку;

Мосійчук Людмилу Василівну - майстра дільниці Коростенської колійної машинної станції ;

Сало Тамару Петрівну - прасувальника 4 розряду вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський;

Терменюк Марину Михайлівну - диспетчера поїзного Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

Чорненьку Лесю Василівну - провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

Шиманську Евеліну Михайлівну - завідувача аптеки, провізора вищої категорії санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників».


Почесною грамотою «Південно-Західної залізниці»:

Балакову Валентину Вікторівну - маляра (будівельні та ремонтно-будівельні роботи) 5 розряду локомотивного депо Київ-Пасажирський;

Батову Наталю Олександрівну - чергового по переїзду 2 розряду Жмеринської дистанції колії ;

Бичківську Людмилу Францівну - лікаря-акушера-гінеколога вищої категорії санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників»;

Буряк Олену Іванівну - начальника виробничо-технічного відділу Жмеринської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт;

Бутенко Тетяну Анатоліївну - провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

Гладун Надію Миколаївну - комірника експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Конотоп;

Данчишену Людмилу Василівну - електромеханіка дільниці 1 групи Київської дистанції сигналізації та зв'язку;

Дремух Ольгу Олексіївну - економіста 2 категорії Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

Зух Валентину Миколаївну - провідного інженера служби пасажирських перевезень;

Нагнибіду Ольгу Василівну - провідного бухгалтера служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд;

Очеретяну Наталію Володимирівну - старшого інспектора з кадрів станції Біла Церква Козятинської дирекції залізничних перевезень;

Пляцек Інну Борисівну - провідного інженера служби кадрової та соціальної політики;

Полях Вікторію Віталіївну - головного бухгалтера Київської дитячої залізниці ;

Рубаник Олександру Сергіївну - фахівця 1 категорії Інспекції з контролю виконання;

Сівак Тетяну Анатоліївну - економіста 1 категорії Козятинської дистанції електропостачання;

Терещук Любов Степанівну - касира квиткового (роз'їзного) 2 категорії Коростенської дирекції залізничних перевезень;

Толкач Валентину Петрівну - прибиральника службових приміщень центру професійного розвитку персоналу;

Шевчук Світлану Іванівну - старшого інспектора Київської дирекції залізничних перевезень.


Годинником від начальника регіональної філії «Південно-Західна залізниця»:

Біляк Владиславу Володимирівну - касира товарного (вантажного) 2 категорії станції Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

Гаврилюк Ірину Валентинівну - бригадира (звільненого) підприємств залізничного транспорту та метрополітенів 5 розряду експлуатаційного вагонного депо Козятин;

Гаврилюк Наталію Сергіївну - бухгалтера 1 категорії моторвагонного депо Фастів-1;

Гуляєву Жанну Олегівну - юрисконсульту 1 категорії служби капітальних вкладень;

Денисенко Катерину В’ячеславівну - інспектора з кадрів Козятинського загону воєнізованої охорони;

Коваленко Світлану Миколаївну - інженера з організації та нормування праці 1 категорії служби організації праці, заробітної плати і структур управління;

Козлову Вікторію Валентинівну - касира квиткового 2 категорії станції Київ-Петрівка Київської дирекції залізничних перевезень;

Мацієвську Тетяну Юріївну - провідного інженера технічної служби;

Пагурок Наталію Миколаївну - оператора поста централізації 4 розряду станції Миронівка Козятинської дирекції залізничних перевезень;

Пінчук Валентину Павлівну - електромеханіка дільниці 2 групи Дарницької дистанції сигналізації та зв'язку.



7 березня 2017 
Наші милі жінки!

1 2
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05