РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняРегіональна філія «Південно-Західна залізниця» провела змагання з настільного тенісу

» гаряча новина  всі новини
3 березня 2017

24 лютого на критому майданчику у залі дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» проведено турнір з настільного тенісу серед збірних команд працівників регіональної філії «Південно-Західної залізниці».


І місце – збірна Козятинської дирекці залізничних перевезень у складі: Ірина Мазур, Любов Маєвська, Денис Корольов, Євген Оміцинський, Костянтин Коваль та Іван Поберій.
ІІ місце – за командою Коростенської дирекції: Наталія Бондарчук, Олена Коржук, Микола Коржук, Віктор Коржук, Юрій Федоренко та Петро Гієнко.

ІІІ місце – команда Конотопської дирекції, яку представляли Ірина Александренко, Ганна Ткаченко, Віктор Коваленко, Володимир Дмитренко, Віктор Герасименко та Олександр Калюжний.
Вручення командних кубків та дипломів, персональних медалей та дипломів – ця приємна для всіх членів команд¬-призерів процедура відбулася в атмосфері справжнього свята нашого духовного єднання, бо знаємо ж: головне – це спілкування людей між собою. Найтитулованіша з усіх відомих мені чемпіонок найвищого рівня з настільного тенісу – Оксана Чиченьова – цього разу була не тільки головним суддею змагань, а й взяла активну участь у нагородженні призерів.
Вітаємо переможців !


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05