РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняМала Південно-Західна відкрила новий сезон – з 29 квітня відвідувачі можуть проїхатися Сирецьким парком на дитячому поїзді

» гаряча новина  всі новини
29 квітня 2016

З 29 квітня 2016 року Київська дитяча залізниця відкрита для відвідувачів. Як завжди по Сирецькому парку між двома станціями «Вишенька» та «Яблунька» курсуватиме дитячий поїзд, подорож яким – приємна розвага для малечі і дорослих, а обслуговують у ньому пасажирів – юні залізничники під наглядом своїх інструкторів.


«Ми сьогодні вирішили відкрити сезон дещо раніше, враховуючи, що попереду святкові вихідні й погода цьому сприяє», - зазначив начальник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Володимир Тягульський.
Квиток на поїзд Київської дитячої залізниці для дорослих коштує 24 грн., для дітей – 18 грн. Для дітей до 6 років проїзд безкоштовний.


Поїзд по Малій Південно-Західній курсуватиме з 11:00 до 15:30: до 10 червня – по неділях; а далі – по суботах, неділях, святкових днях. Подорож залізничним кільцем по Сирецькому парку триває 20 хвилин.

Начальник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Володимир Тягульський привітав з початком поїзної роботи та навчально-виробничої практики вихованців Київської дитячої залізниці.


«Від щирого серця вітаю з відкриттям чергового сезону нашої дитячої, але не по віку дорослої, залізниці. Бажаю, щоб цей рік для наших найважливіших залізничників, наших дітей, був вдалим, щоб діти отримали задоволення від того, що залучені до цієї важливої для держави спеціальності», - сказав Володимир Тягульський.

Традиційно очільник залізниці вручив 5 успішним юним залізничникам дипломи у номінаціях: «Кращий знавець загального курсу залізниць», «Кращому знавцю руху поїздів», «Кращому знавцю локомотивного господарства», «Кращому знавцю вагонного господарства» та «Кращому знавцю колійного господарства».

Ще 3 вихованці Малої Південно-Західної отримали посвідчення машиністів і стільки ж дітлахів – посвідчення помічників машиністів.


Загалом цьогоріч при 14 школах Києва та безпосередньо на базі дитячої залізниці проходять навчання 400 учнів у 27 гуртках. Теоретичні знання дітлахи здобувають з жовтня по квітень, а з травня по серпень – закріплюють їх на практиці на дитячій залізниці.


В цілому, за словами начальника залізниці, заняття на дитячій залізниці, покликані не лише ознайомити дітлахів з основами усіх залізничних професій, а й донести до малечі необхідності дотримуватися правил поведінки на залізниці – об’єкті підвищеної небезпеки.


«На дитячій залізниці вивчають фактично всі професії, які є на залізниці, та інфраструктуру залізниці. Це важливо для того, щоб знати про правила перебування на залізниці», - наголосив Володимир Тягульський.

Торік під час літньої навчально-виробничої практики поїздом Київської дитячої залізниці було перевезено 18,5 тисяч пасажирів.
Довідка

Київська дитяча залізниця була відкрита 2 серпня 1953 року начальником Південно-Західної залізниці П.Ф. Кривоносом. З того часу понад 30 тисяч юних залізничників пройшли навчання по робітничих професіях залізничного транспорту – машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, черговий по залізничній станції, диспетчер руху поїздів, квитковий касир, провідник пасажирського вагона, оглядач вагона, монтер колії.
Довжина колії, замкнутої у кільце, Київської дитячої залізниці становить близько 2,5 км. Крім того, залізниця має 100-метровий віадук та 7 стрілочних переводів.

Рухомий склад Малої Південно-Західної налічує 2 тепловози серії ТУ- 7, паровоз Гр- 336 та 6 пасажирських вагонів.

Південно-Західна залізниця обладнала навчальні кабінети, навчальний полігон, спортивний майданчик, зону відпочинку для вихованців Київської дитячої залізниці. Діти забезпечуються форменим одягом.

Наразі дитячою залізницею опікуються 13 співробітників.
Фото Валентини Челюскиної


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05