РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняЗалізничники Південно-Західної магістралі відкрили рух поїздів залізничним мостом

» гаряча новина  всі новини
7 серпня 2013

Сьогодні залізничниками Південно-Західної магістралі відкрито рух поїздів новозбудованим залізничним мостом над Видубицьким автовокзалом. Який входить до проекту залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві.

Роботи з будівництва залізничного мосту виконувались за кошти Державного бюджету України та Південно-Західної залізниці. Загальна вартість робіт з будівництва залізничного мосту над Видубицьким автовокзалом без врахування робіт із винесення тепломереж та інших комунікацій, становить майже 255 млн. грн.


Будівництво розпочато з 2006 року. Згідно з розрахунками, новий міст поліпшить пропускну спроможність на ділянці Київ – Московський – Дарниця. Довжина споруди більш як 700 метрів, на її будівництво було використано більше 5 тис. тонн металоконструкцій. «Якщо раніше рух поїздів проходив двома коліями, а зараз у нас їх буде чотири, завдяки цьому, пропускна спроможність нашої інфраструктури збільшилась вдвічі», – зазначив Олексій Кривопішин.Будівництво залізничного мосту проводилося у складних місцевих умовах: з високим рівнем ґрунтових вод та у безпосередній близькості до діючих залізничних колій. На етапі підготовки до будівництва здійснено винесення із території забудови теплових мереж, які забезпечують теплом центральну частину міста.

Як розповів начальник залізниці: «Роботи виконувалися в міжопалювальний період, що дозволило прокласти нові комунікації, не порушуючи звичайний ритм життя мешканців столиці».

Зокрема, із території забудови було винесено близько 3 км ліній зв'язку, близько 15 км різних енергосистем. Крім того, залізничники збудували практично нову систему постачання – це 4 тепломагістралі, які живлять центральну частину міста. Виконано складну систему відведення дощових і дренажних вод. Крім того, винесено і прокладено нову мережу зв'язку (22 км), каналізації й водопроводу (2,5 км), електричних мереж 10 і 35 кВ (12 км).

На винесення інженерних комунікацій Південно-Західна залізниця витратила 180 млн грн.


Довідково:

Транспортна розв'язка "Видубичі" – це складний транспортний пересадочний вузол. Він поєднує станцію метро "Видубичі", зупинні платформи для пасажирів приміських електропоїздів та міської електрички, зупинну платформу Миронівського напрямку, а також автовокзал "Видубичі", пропускна спроможність якої 20 тис. осіб на день. Крім того, тунель для заїзду та виїзду автомобільного транспорту.


Довжина залізничного мосту - 705 м.

Вага металоконструкцій пролітних споруд - 4976т.

Естакада розташована на 23 залізобетонних опорах, що виконані із двох прямокутних стійок, які об'єднані зверху перемичкою.

При спорудженні опор було використано 11,0 тис м3 бетону.

Залізнична естакада завдовжки 705 м. має дві колії, знаходиться на кривій ділянці радіусом 400м, розташована на 23 залізобетонних опорах.


До складу проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві та підходів до нього входять залізнично-автомобільний міст (з двома коліями і шістьма смугами автомобільного руху), залізничні естакади правобережного і лівобережного підходів, автодорожна розв'язка на перетині з Наддніпрянським шосе на правому березі, автодорожна розв'язка з Дніпровською набережною на лівому березі, автодорога уздовж залізничних колій через Харківський шляхопровід у напрямку станції Дарниця з виїздом на вул. Привокзальну (з почерговим з'єднанням траси автодороги з вулицями Березняківською, Сортувальною і Здолбунівською).

23 серпня 2012 року у Києві було відкрито автостанцію «Видубичі» в рамках проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві (з підходами) на залізничній дільниці Київ-Московський-Дарниця. Роботи з будівництва автостанції виконувались за кошти Державного бюджету України та Південно-Західної залізниці.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05