РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



Кращі працівники Південно-Західної залізниці отримали почесні відзнаки

» гаряча новина  всі новини
26 липня 2013

Сьогодні начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК урочисто вручили відзнаки кращим залізничникам магістралі. Олексій

КРИВОПІШИН та Орест ЛОГОШНЯК щиросердно привітали залізничників з отриманими нагородами в ознаменування 1025-річниці хрещення Русі та Дня галузевої профспілки.



За багаторічну сумлінну працю на залізничному транспорті та високий професіоналізм нагороджено:

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ:

Аллу Вікторівну ДРОНОВУ – начальника служби кадрової та соціальної політики;

Олену Сергіївну КЛИМ’ЮК – начальника юридичної служби.

За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення потреб населення та економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України нагороджено:

ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ:

Андрія Михайловича БЕРЕЗЮКА – диспетчера поїзного дільниці 2-ї групи (Тетерівський напрямок) відокремленого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень;

Миколу Йосиповича ГАРБОВСЬКОГО – машиніста бульдозера (будівельні роботи) С-108 6 розряду відокремленого підрозділу Коростенська колійна машинні станція №122.


ОГОЛОШЕНО ПОДЯКУ МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ:

Аллі Вікторівні ЛАЗЬКО – начальнику служби охорони праці;

Івану Миколайовичу СОЛОВ’Ю – директору відокремленого підрозділу Житомирський колійний ремонтно-механічний завод;

Геннадію Володимировичу МАЙДАНИКУ – начальнику галузевої служби комерційної роботи та маркетингу.

За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок у розвиток галузі, забезпечення потреб населення та економіки держави в перевезеннях вантажів і пасажирів, високу професійну майстерність, творчу ініціативу в роботі та з нагоди Дня Конституції України генеральним директором Укрзалізниці С.П. БОЛОБОЛІНИМ нагороджено:


ЗНАКОМ «ПОЧЕСНИЙ ЗАЛІЗНИЧНИК»:

Олександра Борисовича АВРАМЕНКА – водія автотранспортних засобів 1 класу Центральної залзіничної автобази;

Володимира Івановича ПОГРЕБНЯКА – оглядача-ремонтника вагонів (старшого) 6 розряду відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин;

Валентину Станіславівну ФЕДОРОВИЧ – лікаря-фізіотерапевта вищої категорії відокремленого підрозділу Південно-Західної залзіниці санаторій «Світязянка».


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ЗА ЗАСЛУГИ. УКРЗАЛІЗНИЦЯ» III СТУПЕНЯ:

Петра Миколайовича ГЛИНСЬКОГО – електромонтера з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування 6 розряду відокремленого підрозділу Бахмацька дистанція сигналізації та зв’язку;

Тетяну Дмитрівну ГОЛОВКО – касира квиткового 1 категорії відокремленого підрозділу Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті Південно-Західної залізниці;

Світлану Петрівну КУРАЧУК – прийомоздавальника вантажу та багажу 3 розряду відокремленого підрозділу станція Житомир;

Валерія Васильовича МЕЛЬНИКА – начальника залізничної станції Київ-Волинський відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

Анатолія Григоровича ЧАЙКОВСЬКОГО – начальника Центральної залізничної автобази.


ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» I СТУПЕНЯ:

Володимира Володимировича МАТВІЄНКА – заступника начальника відокремленого підрозділу локомотивне депо Київ-Пасажирський з ремонту;

Оксану Петрівну ТЕРЕЩЕНКО – начальника сектору технологічного контролю відокремленого підрозділу Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті Південно-Західної залізниці.


ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» II СТУПЕНЯ:

Віталія Миколайовича БАРАБАША – начальника відділу перевезень – заступника начальника відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

Наталію Михайлівну СТОРОЖУК – начальника служби статистики.


ЗНАКОМ «ЗАЛІЗНИЧНА СЛАВА» III СТУПЕНЯ:

Івана Володимировича БЕЗПАЛОГО – головного інженера відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

Олександра Петровича ВОЛКІВСЬКОГО – складача поїздів 6 розряду відокремленого підрозділу станція Коростень;

Валерія Івановича КРИВИЦЬКОГО – заступника начальника відокремленого підрозділу локомотивне депо Гречани з експлуатації;

Віталія Миколайовича НОВОРОКА – електромеханіка дільниці 1 групи відокремленого підрозділу Житомирська дистанція сигналізації та зв’язку;

Валентина Павловича ПАВЛЮКА – виконавця робіт відокремленого підрозділу Козятинське будівельно-монтажне експлуатаційне управління №2;

Сергія Івановича СКИБУ – машиніста електропоїзда 2 класу відокремленого підрозділу моторвагонне депо Чернігів.


ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ:

Олександра Олексійовича БУДОВОГО – майстра дільниці 1 групи відокремленого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1;

Світлану Степанівну ДЕГТЯР – чергового по залзіничній станції відокремленого підрозділу станція Дарниця;

Сергія Дмитровича ІВАНОВА – викладача професійно-технічного навчального закладу 2 категорії відокремленого підрозділу Центр професійного розвитку персоналу;

Олену Василівну КАПЛУНСЬКУ – начальника відділу кредитних операцій і фінансових інструментів фінансово-економічної служби;

Костянтина Юрійовича КРУТІКОВА – слюсаря з паливної апаратури 5 розряду відокремленого підрозділу моторвагонне депо Чернігів;

Катерину Григорівну ЛОЙКО – заступника головного бухгалтера відокремленого підрозділу вагонне депо Конотоп;

Олега Григоровича ЛУЖЕЦЬКОГО – лікаря уролога 1 категорії відокремленого підрозділу Південно-Західної залізниці санаторій «Світязянка»;

Миколу Григоровича МАНГЕРА – приймальника поїздів 4 розряду відокремленого підрозділу залізнична станція Фастів;

Тетяну Олександрівну МЕЛЬНИК – начальника фінансово-економічного відділу галузевої служби колії;

Людмилу Володимирівну ПЛЮЩ – касира квиткового 1 категорії відокремленого підрозділу вокзал станції Київ-Пасажирський;

Тетяну Іванівну РАЧИНСЬКУ – начальника фінансово-економічного відділу галузевої служби вагонного господарства;

Олександра Григоровича СТАСЮКА – начальника сектору майнових і земельних ресурсів відокремленого підрозділу Корост енська дирекція залізничних перевезень;

Сергія Миколайовича СУШКЕВИЧА – диспетчера (дорожнього) галузевої служби перевезень державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

Віталія Володимировича ТРОЯНА – старшого електромеханіка Київської дистанції електропостачання;

Анатолія Овсійовича ФЕДАЯ – регулювальника швидкості руху вагонів 4 розряду (старшого) станції Бахмач відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних превезень;

Тетяну Іванівну ШЕВЕЛЬ – агента комерційного відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

Тамілу Михайлівну ШКАРУПУ – інженера 1 категорії галузевої служби будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд;

Тетяну Олексіївну ЩЕРБАКОВУ – провідного юрисконсульта юридичної служби державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»;

Юрія Івановича ЯКОБЧУКА – машиніста тепловоза 1 класу відокремленого підрозділу локомотивне депо Шепетівка.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ЛОКОМОТИВНОГО ГОСПОДАРСТВА»:

Ігоря Олексійовича ТОВСТУХУ – слюсаря з ремонту рухомого складу 5 розряду відокремленого підрозділу локомотивне депо Дарниця.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ВАГОННОГО ГОСПОДАРСТВА»:

Олександра Івановича КИРИЛЮКА – заступника начальника відокремленого підрозділу експлуатаційне вагонне депо Козятин з експлуатації.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ГОСПОДАРСТВА ПЕРЕВЕЗЕНЬ»:

Олену Миколаївну БАЛАБАНОВУ – чергового по сортувальній гірці станції Хутір-Михайлівський відокремленого підрозділу Конотопська дирекція залізничних перевезень;

Валентину Михайлівну КЛІМЕНКО – чергового по залзіничній станції відокремленого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень;

Олександра Тодосьовича ЛІТВІНА – чергового по дирекції залізничних перевезень відокремленого підрозділу Корост енська дирекція залізничних перевезень;

Володимира Вікторовича ХРАПКА – чергового по сортувальній гірці відокремленого підрозділу станція Жмеринка.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ПАСАЖИРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»:

Івана Віталійовича КОВТУЦЬКОГО – маляра 5 розряду відокремленого підрозділу вагонна дільниця станції Хмельницький;

Любов Петрівну КУЛЕШОВУ – інженера відокремленого підрозділу Український центр по обслуговуванню пасажирів на залізничному транспорті Південно-Західної залізниці.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК КОЛІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»:

Богдана Олексійовича ЛЕВКІВА – монтера колії з поточного утримання й ремонту колії 4 розряду відокремленого підрозділу Київська дистанція колії.


НАГРУДНИМ ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ГОСПОДАРСТВА АВТОМАТИКИ»:

Олега Олександровича ЛЮБЧАКА – електромеханіка дільниці 1 групи відокремленого підрозділу Жмеринська дистанція сигналізації та зв’язку.

НАГРУДНИМ ЗНАЧКОМ «ВІДМІННИК ВОЄНІЗОВАНОЇ ОХОРОНИ УКРЗАЛІЗНИЦІ»:

Сергія Станіславовича КУПРІЄНКА – старшого інструктора підрозділів першої категорії, озброєння та службового собаківництва служби відомчої воєнізованої охорони державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця».

За сумлінну працю на залізничному транспорті, вагомий особистий внесок в економічний та соціальний розвиток Південно-Західної залізниці, забезпечення потреб населення у перевезенні пасажирів і вантажів, зразкове виконання службових обов’язків, ініціативне відношення до роботи та з нагоди Дня Конституції України, начальником Південно-Західної залізниці О.М. КРИВОПІШИНИМ нагороджено:


ЗНАКОМ «ЗА ДОБЛЕСНУ ПРАЦЮ НА ПІВДЕННО-ЗАХІДНІЙ ЗАЛІЗНИЦІ»:

Кирила Федоровича ДІНКОВА – складача поїздів 6 розряду станції Київ-Товарний Київської дирекції залізничних перевезень;

Володимира Леонадовича МАЗНОГО – начальника пасажирського сектору Козятинської дирекції залізничних перевезень;

Галину Остапівну ШПАК – сигналіста 3 розряду станції Жмеринка;

Павла Борисовича СИДОРЕНКА – начальника станції (залізничної) Ірша Коростенської дирекції залізничних перевезень;

Юрія Юрійовича ВЕЛИЧКА – регулювальника швидкості руху вагонів 4 розряду станції Конотоп;

Валентина Володимировича МАЛИГОНА – майстра експлуатаційно-ремонтного вагонного депо Конотоп;

Ярослава Федоровича ПАВЛЮКА – монтера колії 5 розряду Конотопської колійної машинної станції №119;

Михайла Михайловича ВИННИКА – начальника ділниці Київської дистанції колії;

Василя Івановича КРИВОНОСОВА – інженера 1 категорії Козятинської дистанції електропостачання;

Наталію Тимофіївну ТКАЧ – лицювальника-плиточника 4 розряду Конотопського будівельно-Монтажного експлуатаційного управління №5;

Тетяну Миколаївну ТАРАСОВУ – заступника начальника служби кадрової та соціальної політики – начальника відділу кадрів;

Івана Івановича СЛУГОВІНА – заступника начальника служби відомчої воєнізованої охорони – головного інспектора з пожежного нагляду залізниці;

Володимира Тадейовича УРИЦЬКОГО – диспетчера (дорожнього) служби перевезень;

Ганну Володимирівну СЕРДЮК – старшого інспектора адміністративної служби.


МЕДАЛЛЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ «КРАЩОМУ ПРАЦІВНИКУ»:

Ніну Олександрівну ДЯЧЕНКО – чергового по залізничній станції Бровари Київської дирекції залізничних перевезень;

Валентину Миколаївну КОЛОМІЄЦЬ – чергового по залізничній станції постів№1,2,3 станції Козятин-1;

Наталію Валентинівну АНІКЄЄНКО – касира (старшого) фінансово-економічного відділу Коростенської дирекції залізничних перевезень;

Тетяну Володимирівну ХАРЧЕНКО – диспетчера поїзного 2 групи Конотопської дирекції залізничних перевезень;

Анатолія Леонідовича ЯБЛОЧНИКА – машиніста-інструктора локомотивних бригад локомотивного депо Конотоп;

Віталія Анатолійовича ДАРМОРОЗА – акумуляторника 5 розряду вагонної дільниці станції Хмельницький;

Рузілю Махмутівну ШИШКО – інженера з організації та нормування праці 1 категорії вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський;

Віктора Олександровича ЛІСОВОГО – начальника Жмеринської дистанції електропостачання.


ЗНАКОМ «ВІДМІННИК ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ»:

Світлану Андріївну САКУН – чергового по парку станції Київ-Пасажирський;

Миколу Петровича МАРЦЕНЮКА – начальника залізничної станції Кривин Козятинської дирекції залізничних перевезень;

Наталію Борисівну КОРОЛЬ – касира товарного (вантажного) 2 категорії станції Кам’янець-Подільський Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

Василя Борисовича КУЛИКА – чергового по вокзалу станції Житомир;

Наталію Григорівну ДЗЮБУ – провідного інженера Конотопської дирекції залізничних перевезень;

Михайла Федоровича ТКАЧЕНКА – слюсаря з ремонту рухомого складу 5 розряду локомотивного депо Щорс;

Валентину Олексіївну ХРУЩ – заступника начальника Центру регіональних перевезень пасажирів;

Сергія Григоровича ОДНОРОГА – слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування 6 розряду Житомирського колійного ремонтно-механічного заводу;

Ольгу Дмитрівну КОВАЛЬОВУ – начальника виробничо-технічного відділу Житомирської дистанції колії;

Галину Василівну ХОДАЧИНСЬКУ – диспетчера стрілецької команди по охороні адміністративної будівлі Управління залізниці Київського загону відомчої воєнізованої охорони;

Дмитра Костянтиновича РОМАНЮХУ – старшого електромеханіка дільниці 1 групи Інформаційно-обчислювального центру.


ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНОЇ ЗАЛІЗНИЦІ:

Людмилу Петрівну БОЙПРАВ – інженера-технолога 2 категорії Київської дирекції залізничних перевезень;

Наталію Степанівну ЦИМБАЛ – бухгалтера 1 категорії Київської дирекції залізничних перевезень;

Валентину Василівну ДМИТРЕНКО – агента комерційної станції Тетерів Київської дирекції залізничних перевезень;

Віктора Миколайовича БАБИЧА – ревізора руху Козятинської дирекції залізничних перевезень;

Оксану Іванівну ОЛІЙНИК – касира китового 2 категорії станції Деражня Жмеринської дирекції залізничних перевезень;

Ольгу Володимирівну ЮРЕВИЧ – ревізора комерційного Коростенської дирекції залізничних перевезень;

Миколу Анатолійовича БАГЛАЯ – слюсаря з ремонту автомобілів 6 розряду Щорської дистанції колії;

Анатолія Валерійовича ШАГАНА – лісоруба 6 розряду Жмеринської дистанції захисних лісонасаджень;

Юрія Миколайовича ПОЗНАНСЬКОГО – електромеханіка дільниці 2 групи Коростенської дистанції сигналізації та зв’язку;

Михайла Юрійовича ДВОРЯНЧИКОВА – агента з доставки замовлених квитків Українського центру по обслуговуванню пасажирів на залізничному тарснпорті Південно-Західної залізниці;

Олену Анатоліївну ЛАГОДУ – провідного інженера галузевої служби комерційної роботи та маркетингу;

Наталію Миколаївну СВЕРДЛОВУ – економіста 2 категорії служби капітальних вкладень.

Також працівникам столичної магістралі оголошено подяку, нагороджено годинниками від генерального директора Укрзалізниці та начальника Південно-Західної залізниці.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05