РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняПідбито підсумки заходів проекту Євросоюзу з підтримки впровадження транспортної стратегії України

» гаряча новина  всі новини
19 липня 2013

18 липня на Центральному залізничному вокзалі Києва журналісти спілкувалися з ініціаторами проекту Європейського Союзу «Підтримка впровадження транспортної стратегії України». Основною темою прес-конференції став підсумок заходів, присвячених розвитку української транспортної галузі.

Зокрема, в рамках заходів проекту Європейського Союзу відбулася демонстрація фотовиставки, яка цього року проходила на залізничних вокзалах Дніпропетровська, Донецька, Одеси, Харкова, Львова, Запоріжжя та Києва. На фотовиставці був представлений кожен вид транспорту, увагу відвідувачів було акцентовано на найважливіших у транспортній системі об’єктах.

Фахівці ЄС у партнерстві з представниками Міністерства інфраструктури України розробляли «Транспортну стратегію України на період до 2020 року», яка була затверджена розпорядженням Уряду країни в жовтні 2010 року та визначила основні цілі, принципи і пріоритети розвитку транспортної галузі України.

Під час прес-конференції за підсумками проведених заходів також були представлені результати циклу публічних лекцій «Впровадження транспортної стратегії України на період до 2020 року» та результати конкурсу творів студентів транспортних вищих навчальних закладів на тему майбутнього транспортної галузі України. Фіналісти конкурсу студентських творів поділились своїми враженнями про участь у ньому, а переможці отримали нагороди - дипломи та цінні подарунки.

Головним призом конкурсу була подорож до Брюсселя та екскурсія будівлею Європарламенту, який виборола Юлія Стаценко, ІІ місце посів В’ячеслав Ковальчук - студент магістратури Київської державної академії водного транспорту), а ІІІ місце студент Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна Олександр Суржиков.


Довідково:

У прес-конференції взяли участь: представники Європейського Союзу Ендрю Разбаш (голова операційного відділу) та Юрате Юодснукіте (координатор транспортних проектів), заступник директора Департаменту координації політики розвитку інфраструктури та туризму Міністерства інфраструктури України Костянтин Савченко, представники «Укрзалізниці», працівники проекту ПТС Бернард Семерія (керівник проекту), Алла Новікова (доктор економічних наук, член Транспортної академії України) та Ірина Саідова (експерт щодо питань зв’язків з громадськістю та висвітлення заходів), керівники транспортних вищих навчальних закладів Києва: Оксана Ільєнко (Національний авіаційний університет) та Олександр Зорька (Академія водного транспорту), представник Національного транспортного університету.


Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05