РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
Проект будівництва швидкісного залізничного сполучення між Києвом та міжнародним аеропортом Бориспіль виконаний на 25 %
   » гаряча новина

Сьогодні, 22 травня, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов спільно з в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романом Веприцьким та представниками ЗМІ проінспектував хід будівництва інфраструктури швидкісного залізничного сполучення Київ – міжнародний аеропорт Бориспіль.  ...»
22 травня 2018 власн. інформ.

З початку року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» спрямувала до бюджетів та фонду соцстраху понад 768,7 млн. грн.
   » гаряча новина

За квітень місяць 2018 року регіональна філія Південно-Західна залізниця поповнила бюджети різного рівня та фонди соціального страхування на 195,8 млн грн. ...»
21 травня 2018 власн. інформ.

На Південно-Західній залізниці підбито перші підсумки впровадження Програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень
   » гаряча новина

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» підбили проміжні підсумки реалізації Програми розвитку господарства приміських пасажирських перевезень – однієї з фундаментальних програм розвитку залізниці на 2018 рік, яка була ініційована керівництвом регіональної філії у рамках галузевої стратегії реформування.  ...»
18 травня 2018 власн. інформ.

Працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки
   » гаряча новина Працівники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» залюбки приєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки, який цього року припав на 17 травня, - прийшли на роботу в етнічному українському вбранні. ...»
17 травня 2018 власн. інформ.
Фахівці Південно-Західної та Львівської залізниць обговорили шляхи збільшення пропускної спроможності стику Здолбунів
   » гаряча новина

Проблемні питання пропуску поїздів через стикову станцію Здолбунів, які спричиняють погіршення якості роботи локомотивного та вагонного парку Укрзалізниці, та термінові заходи до стабілізації ситуації стали предметом обговорення фахівців Південно-Західної та Львівської залізниць, яка днями пройшла у Здолбунові.  ...»
17 травня 2018 власн. інформ.

Кадрова політика на Південно-Західній залізниці
   » гаряча новина

Сьогодні відбулась робоча зустріч в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Романа Веприцького з керівниками дев’яти навчальних закладів залізничного профілю та керівниками дирекцій залізничних перевезень.  ...»
16 травня 2018 власн. інформ.

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» провело зустріч з профспілковим активом магістралі
   » гаряча новина

Керівний склад регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на чолі з в.о. директора Романом Веприцьким провів спільну нараду з представниками Дорпрофсожу та теркомів. Темою наради, яка в такому широкому форматі проводилася вперше, стало підведення підсумків роботи за чотири місяці 2018 року, зокрема, аналіз виконання соціальних програм регіональної філії, а також діалог щодо шляхів вирішення проблемних питань. ...»
16 травня 2018 власн. інформ.

У квітні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» плановими видами ремонту оновила 388 вантажних вагонів
   » гаряча новина

У квітні 2018 року галузевою службою вагонного господарства регіональної філії «Південно-Західної залізниці» плановими видами ремонту відремонтовано 388 вантажних вагонів. Загалом протягом поточного року орієнтовно заплановано відремонтувати плановими видами ремонту 3865 вагонів. ...»
15 травня 2018 власн. інформ.

У локомотивному депо Київ-Пасажирський впроваджуватиметься європейський досвід роботи з тяговим рухомим складом
   » гаряча новина

Локомотивне депо Київ-Пасажирський буде майданчиком для пілотного впровадження європейського досвіду ремонту та експлуатації тягового рухомого складу. Про це повідомив в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час зустрічі з трудовим колективом депо. ...»
14 травня 2018 власн. інформ.

Роман Веприцький: «Ми консолідуємо зусилля тих, від кого залежить якість експлуатаційної роботи»
   » гаряча новина

Заходи до стабілізації експлуатаційної роботи Південно-Західної залізниці, а також системні зміни, які відбуваються у ПАТ «Укрзалізниця» та його регіональній філії, стали темою зустрічі в.о. директора Романа Веприцького з локомотивними бригадами та диспетчерами Козятинського локомотивного депо. Ця зустріч започаткувала практику прямого діалогу керівництва залізниці з працівниками, які безпосередньо забезпечують перевізний процес. ...»
11 травня 2018 власн. інформ.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05