РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питанняпошук 
З початку року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» спрямувала до бюджетів та фонду соцстраху понад 970,4млн. грн.
   » гаряча новина

За травень місяць 2018 року регіональна філія Південно-Західна залізниця поповнила бюджети різного рівня та фонди соціального страхування на 201,8млн грн. ...»
20 червня 2018 власн. інформ.

Віктора Костюшко було призначено начальником Київської дирекції залізничних перевезень.
   » гаряча новина

Сьогодні, 19 чевня в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький представив на посаду начальника Київської дирекції залізничних перевезень Костюшко Віктора Петровича . ...»
19 червня 2018 власн. інформ.

У моторвагонному депо Фастів новий керівник
   » гаряча новина

Учора, 18 червня, в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький під час об’їзду дирекцій залізничних перевезень представив трудовому колективу моторвагонного депо Фастів нового керівника.

35-річний Володимир Папуша більшу частину свого трудового життя віддав РПЧ-8, де пройшов шлях від слюсаря з ремонту рухомого складу до очільника структурного підрозділу.  ...»
19 червня 2018 власн. інформ.

На Південно-Західній залізниці запроваджено інноваційний проект: досвід колишніх успішних управлінців працюватиме на сучасні реформи
   » гаряча новина

У регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» використовуватимуть професійний досвід управлінців, які раніше працювали на залізничному транспорті та мають не аби який досвід. Ця ініціатива належить в.о. директора регіональної філії Роману Веприцькому, який шукає вичерпні можливості для запровадження на залізниці послідовних та комплексних змін.  ...»
18 червня 2018 власн. інформ.

На Південно-Західній залізниці триває конструктивний діалог між адміністрацією та профспілками
   » гаряча новина

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» поглиблює партнерський діалог з профспілками з актуальних виробничих, кадрових та соціальних питань з метою комплексного та послідовного оновлення залізниці.  ...»
14 червня 2018 власн. інформ.

У травні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» плановими видами ремонту оновила 377 вантажних вагонів
   » гаряча новина

У травні 2018 року галузевою службою вагонного господарства регіональної філії «Південно-Західної залізниці» плановими видами ремонту відремонтовано 377 вантажних вагонів.  ...»
12 червня 2018 власн. інформ.

Роман Веприцький: « Працюймо на результат, якщо хочемо змін на краще»
   » гаряча новина

8 червня у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбувся консультаційно-просвітницький захід «Інформаційний переворот» для інспекторів кадрів філії. Окрім залізничників запрошено до співпраці Київський міський центр занятості  ...»
11 червня 2018 власн. інформ.

Сьогодні у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулось нагородження юних вихованців спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Локомотив»
   » гаряча новина

Сьогодні у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулось нагородження юних вихованців спеціалізованої дитячої юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Локомотив», які вибороли нагороди в чемпіонаті України серед юніорів з веслування на байдарках та каное. Вихованці СДЮСШОР «Локомотив» брали участь в змаганнях у складі збірної м. Києва.  ...»
8 червня 2018 власн. інформ.

Дієва ініціатива. Зустрічі з національною поліцією
   » гаряча новина

30 травня 2018 р. керівництвом служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з метою зменшення випадків незаконних втручань у роботу залізничного транспорту, розукомплектування залізничного рухомого складу та інших випадків вандалізму ініційовано та проведено наради з керівництвом ГУНП України у Житомирській, Хмельницькій та Вінницькій областях, які територіально розташовані в межах регіональної філії «Південно-Західна залізниця».  ...»
4 червня 2018 власн. інформ.

Залізничники влаштували дітям яскраве свято
   » гаряча новина

Сьогодні у багатьох країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно приєдналися до святкування і залізничники регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Дітям батьки яких працюють на залізниці запропонували програму цікавих подій. ...»
1 червня 2018 власн. інформ.

Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05