РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
Соціальна сфера
Нагороди залізничників
Охорона здоров'я залізничників
Підготовка кадрів
Культура і спорт
Праця жінок та підлітків
Соціальний розвиток
Відпочинок та оздоровлення
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Соціальний розвиток залізниці

Створення належних умов та гідна оплата праці, забезпечення соціальних гарантій для працівників залізниці — питання, які постійно перебувають у центрі уваги керівництва Південно-Західної залізниці та Дорпрофсожу.

У 2015 році мали змогу безкоштовно лікуватись у відомчих медичних закладах залізниці всі бажаючі застраховані працівники. Медичне страхування на протязі року забезпечували страхові компанії «Нафтагазстрах», «Раритет».

Протягом 2015 року проводилась оплата рахунків працівникам залізниці й пенсіонерам за обстеження та лікування у спеціалізованих та відомчих медичних закладах відповідно до наданих рахунків. За 2015 рік виплачено коштів на пільги працівникам та пенсіонерам залізниці, передбачених колдоговором залізниці, на загальну суму 266217, 60 тисяч гривень.

Українські залізниці – могутня транспортна система, яка за розмірами,обсягами перевезень та рівнем застосування технічних засобів посідає одне з перших місць, тому ми повинні забезпечити нашу галузь спеціалістами високого класу .

Фахівців для підрозділів залізниці готують Український державний університет залізничного транспорту, Державний економіко-технологічний університет транспорту, Вінницький транспортний коледж, Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту та Київський технікум залізничного транспорту.

З метою якісного кадрового забезпечення та сприяння в набутті вищої освіти учнівською молоддю, здійснюється оплата за навчання в вищих навчальних закладах працівників залізниці та їх дітей, які набувають спеціальність, необхідну для залізниці за рахунок коштів залізниці. Комісією залізниці з розгляду питань про оплату підготовки фахівців для залізничного транспорту прийнято рішення оплатити навчання у 2015-2016 навчальному році - 2 чол. на суму 16,7 тис. грн., в тому числі:

- 1 чол. – працівники залізниці (заочна форма навчання);

- 1 чол. – працівники залізниці (денна форма навчання).

Відповідно до діючого положення з метою забезпечення соціального захисту залізничників та їх дітей, які бажають реалізувати своє право на отримання вищої освіти, працівникам залізниці надається безпроцентна цільова позика на оплату навчання у вищих навчальних закладах. В 2015 році позикою скористався 1 працівник на загальну суму 12,500 тис. грн.

Станом на 01.01.2016 року 319 сімей залізничників виховують 322 дітей - інвалідів. При наданні оплати за навчання та надання безвідсоткової позики перевага надавалась дітям із багатодітних сімей, яких на залізниці налічується - 919 сімей залізничників.

Для подальшого проведення заходів соціальної політики та підтримки досягнутого рівня соціальної захищеності працівників і членів їх сімей, ветеранів Південно-Західної залізниці, наше завдання – надалі розвивати прогресивні технології в транспортуванні вантажів, нарощувати обсяги перевезень, вдосконалювати автоматизацію процесів вантажних перевезень, сприяти розвитку транзитного потенціалу нашої держави. Разом ми можемо поліпшувати економічні показники, якість обслуговування пасажирів та вантажовідправників, покращувати сервіс на вокзалах та у поїздах.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05