РОЗДІЛИ
ПРО НАС
Загальна інформація
Керівництво
Управління
ДЦНТІ Тех. Бібліотека
ДЦНТІ
Дорожній центр стандартизації та метрології
Київська залізнична автобаза
Дитяча залізниця
Служба електропостачання
Служба сигналізації та зв'язку
Служба перевезень
Структурний підрозділ служба комерційної роботи та маркетингу
Служба колії
Служба локомотивного господарства
Служба будівельно-монтажних робіт
Служба пасажирьских перевезень
Служба відомчої воєнізованої охорони
Служба вагонного господарства
Служба матеріально-технічного забезпечення
Медична служба
Прес-служба регіональної філії «Південно-Західна залізниця»
Соціальна сфера
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Медична служба

На сьогодні мережа медичних закладів залізниці представлена 17 медичними закладами: 2 дорожні лікарні в м. Києві, 4 відділкові, 6 вузлових, 2 лінійні, 2 самостійні поліклініки, дорожня станція переливання крові. У складі лікарень та поліклінік функціонують як структурні підрозділи фельдшерсько-акушерські пункти, амбулаторії, лікарські та фельдшерські здоровпункти, медпункти на вокзалах, кімната матері та дитини на вокзалі ст. Київ-пасажирський. Штатна чисельність медичних працівників складає 5200 осіб. Загальний ліжковий фонд медичних закладів - 1800 ліжок.

Щорічно в медичні заклади залізниці звертається за медичною допомогою майже 3 млн. чоловік. Лікарні залізниці мають тісний зв’язок з академічною наукою, новітні розробки впроваджуються в лікувальну практику, на базі ДКЛ №1 та ДКЛ №2 ст. Київ, ВКЛ ст. Вінниця та ВЛ ст. Дарниця, де активно працюють кафедри медичних університетів, все це дозволяє без обмежень надавати медичну допомогу залізничникам та членам їх сімей, а при необхідності направляти для консультацій і додаткових обстежень в науково-дослідні інститути України.

В тісній співпраці з керівництвом залізниці, підрозділами залізниці, страховими компаніями розробляються перспективи розвитку галузевої медицини по подальшому медичному забезпеченню стабільної роботи залізниці.

Адміністрацією медичної служби проводиться робота щодо координації діяльності медичних закладів залізниці, підвищенню кваліфікації медичних кадрів, при медичній службі залізниці постійно працює атестаційна комісія, організовуються науково-практичні конференції, виконуються наукові розробки по вивченню професійних особливостей стану здоров’я залізничників.

Сучасними багатопрофільними лікувальними установами є відділкові лікарні на станціях Конотоп, Козятин, Коростень та Жмеринка, вузлові лікарні Вінниця, Шепетівка, Дарниця, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, заклади оснащені необхідним медичним обладнанням та апаратурою, що дозволяє на належному рівні проводити діагностику та лікування більшості захворювань, забезпечувати медико-професійну експертизу працівників, робота яких пов’язана з безпекою руху на транспорті, вирішувати питання запобігання професійних захворювань та профілактики інфекційних хвороб на вокзалах і в поїздах.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05