РОЗДІЛИ
ПРО ЗАЛІЗНИЦЮ
Загальна інформація
Керівництво
Служби
ДЦНТІ Тех. Бібліотека
ДЦНТІ
Дорожній центр стандартизації та метрології
Центральна залізнична автобаза
Дитяча залізниця
Інформаційно-обчислювальний центр
Відділ М
Галузева служба електропостачання
Галузева служба сигналізації та зв'язку
Служба перевезень
Галузева служба комерційної роботи та маркетингу
Галузева служба колії
Галузева служба локомотивного господарства
Галузева служба будівельно-монтажних робіт
Галузева Пасажирська Служба
Служба відомчої воєнізованої охорони
Галузева служба вагонного господарства
Служба матеріально-технічного забезпечення
Медична служба
Прес-служба Південно-Західної залізниці
Соціальна сфера
Транспортні коридори
Історія
Дорпрофсож
ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ ЗАЛІЗНИЦІ
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Рабочее слово»
ПЕРЕДПЛАТА «РАБОЧЕЕ СЛОВО»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Інформаційно-обчислювальний центр

Інформаційно-обчислювальний центр з часу свого існування (1971 рік) забезпечує впровадження, функціонування і розвиток автоматизованих систем управління та контролю виробничої діяльності, економіки, фінансів та ресурсів Південно-Західної залізниці. ІОЦ має розвинену мережу передачі даних, яка забезпечує у режимі реального часу зв’язок зі всіма залізницями України, а також залізницями країн СНД та Балтії, що дає змогу вирішувати завдання, пов'язані з керуванням вантажними і пасажирськими перевезеннями, продажем квитків, реалізацією фінансових розрахунків з клієнтами, матеріально-технічним постачанням та інші.

ІОЦ брав участь у розробці автоматизованої системи управління сортувальною станцією (АСУ СС), і одним із перших у колишньому СРСР впровадив її на станції Дарниця (1975 – 1977 р.р.). Тривалий час в експлуатації знаходилась автоматизована система оперативного керування вантажними перевезеннями (АСОУП). На даний час працює автоматизована система керування вантажними перевезеннями АСК ВП УЗ розробки Придніпровської залізниці, яка дає можливість здійснювати оперативний контроль за рухом поїздів, вагонів, контейнерів на всіх ділянках залізниці, вести облік рухомого складу всіх міжзалізничних стикових пунктів. Після широкомасштабної модернізації АСУ "Експрес-УЗ" та АСУ "Експрес-У3м" на базі новітніх програмно-технічних засобів впроваджено автоматизовану систему керування пасажирськими перевезеннями АСК ПП УЗ, розширено функціональні можливості та поширено її на всі залізниці України. Нині Інформаційно-обчислювальним центром Південно-Західної залізниці активно впроваджується у промислову експлуатацію автоматизована система обслуговування пасажирів приміського залізничного транспорту (АС ОППЗТ). Діють мобільні касові апарати з продажу квитків у вагонах приміського сполучення. Впровадження турнікетів із пропуску пасажирів на потяги приміського сполучення дало змогу значно збільшити надходження коштів для залізниці.

Значний внесок ІОЦ зробив у виконання цільових програм подальшого розвитку автоматизованих систем залізниці, удосконалення їхньої роботи, впровадження автоматизованих робочих місць працівників масових професій.

Розвиток автоматизованих систем на залізниці регулюється Координаційним планом розробок та впровадження інформаційно-обчислюваотних та телекомунікаційних систем та технологій на залізничному транспорті України.

Інформаційно-обчислювальному центру 40 років: Книга спогадів

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05