РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Правила перевезення вантажів
Роботи, послуги за вільними тарифами
Укладання договорів на залізниці
Перелік послуг, які надаються комерційним господарством
Послуги Жмеринської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт
Станції, відкриті для вантажних операцій на місцях загального користування
Перелік осіб, яким надається право дозволу на переадресування вантажів
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання 

Укладання договорів на залізниці

До уваги клієнтів!!!

Договір про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги (Єдиний договір по ПАТ «Укрзалізниця»)

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» доводить до Вашого відома, що з метою зменшення договірного навантаження на клієнтів ПАТ «Укрзалізниця» та підвищення рівня сервісного обслуговування проводиться робота по укладанню Єдиних договорів про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги через філію «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця».

Повідомляємо, що 01.11.2017 р. дія Договору про організацію перевезень вантажів, укладеного між Вашим підприємством та регіональною філією «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», буде припинена. Залишок коштів на особовому рахунку, який обліковується по регіональній філії, буде переведений на особовий рахунок, відкритий Вашому підприємству за Єдиним договором.

Для укладання Єдиного договору Ви можете звернутися або до філії «Центр транспортної логістики» (ЦТЛ), або до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» (ПЗЗ):

Філія «ЦТЛ»: контактні телефони відповідальних працівників філії «ЦТЛ», що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах (044) 406-93-05, (044) 406-93-53, (044) 465-32-94, (044) 469-39-87. Перелік документів і відомостей, необхідних для укладення договору та типовий проект договору розміщений на сайті «uz-cargo.com».

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця»: контактні телефони відповідальних працівників регіональної філії «ПЗЗ», що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах (044) 465-46-73, (044) 465-40-71, (044) 465-40-73. Адреса: 01601, м.Київ, вул. Лисенка, 6, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»,

Проект Єдиного договору «Про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги»

  У разі звернення до Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» надати наступний пакет документів:
 1. Лист-звернення щодо укладення договору із зазначенням найменувань вантажів, напрямків та обсягів перевезень, які плануються, реквізитів та контактів заявника.
 2. Довіреність від імені юридичної особи, що підтверджує повноваження особи на підписання договору (у разі підписання договору особою, не уповноваженої на це статутними документами). *
 3. Копії документів на підтвердження повноважень особи, яка видає довіреність (копія протоколу та наказу про призначення уповноваженої особи). *
 4. Копія Статуту підприємства, з усіма змінами та додатками.*
 5. Копія свідоцтва (витягу) про реєстрацію платника податку на додану вартість форма № 2-ПДВ (у разі наявності) або копія свідоцтва про сплату єдиного податку.*
 6. Довідка Банку з вказівкою банківських реквізитів та рахунків фірми /оригінал/.
 7. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, виданий не пізніше ніж за 2 тижні до пред’явлення, із зазначенням наступних відомостей: місцезнаходження; вищий орган управління; керівник юридичної особи; відомості про осіб, які мають право вчиняти юридичні дії від імені юридичної особи без довіреності; основні види діяльності юридичної особи, та обмеження щодо суми укладення договорів /оригінал/.

  *Копії документів повинні бути належним чином засвідчені.

  Зразок звернення (файл Word)

  Розрахунки за надані послуги по Договорам про організацію перевезень необхідно здійснювати через філію «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця» (філія «ЄРЦ»). При оформлені платіжних доручень Замовник у графі «Призначення платежу» вказує наступне: «Оплата за перевезення вантажів та надані послуги згідно з Договором № (номер Договору), (дата укладання Договору), № особового рахунку, у т.ч. суму ПДВ».

  Реквізити для розрахунків:

  Одержувач

  Філія «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця»

  Скорочено: філія «ЄРЦ» ПАТ «Укрзалізниця»

  ЄДРПОУ філії:

  40081279

  Банк одержувача

  АТ «Ощадбанк»

  01001, м. Київ, вул. Госпітальна, 12-г

  МФО:

  300465

  ЄДРПОУ банку:

  00032129

  Поточний рахунок зі спеціальним режимом використання:


  № 260333021667

  Договір про надання послуг з організації курсування власних вантажних вагонів на коліях загального користування

  Для укладання договору «Про надання послуг з організації курсування власних вантажних вагонів на коліях загального користування», підприємство звертається до регіональної філії з листом на ім’я першого заступника начальника регіональної філії.  Адреса: 01601, м.Київ, вул. Лисенка, 6, регіональна філія «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», конт.тел. (044) 465-46-73, 465-40-71, 465-40-73.

  Перелік необхідних документів для укладання вищезазначених договорів:

  - копія Статуту та зміни до нього, зареєстровані в установленому порядку;

  - копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

  - копія довідки про включення користувача залізничних послуг до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України,;

  - витяг з реєстру платника податку на додану вартість;

  - протокольне рішення учасників (засновників, акціонерів, власників) про призначення директора та/або особи, яка підписує договір або довіреність (згідно зі статутними документами), або інший документ, що підтверджує право особи на підписання договору;

  - довідка від банківської установи про відкриття рахунку користувача залізничних послуг із зазначенням усіх банківських реквізитів (щодо рахунку, через який здійснюватимуться розрахунки за договором).

  Копії документів повинні бути належним чином засвідчені.

 
Контактна інформація
Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка,6
Приймальня начальника залізниці: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05